Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BİLGE'NİN RÜYASI- RÜYADA ESKİ SEVGİLİYE KAVUŞAMAMAK

18.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Bilge
Rüyamda büyük bir havuz gibi denizde yüzüyordum,ölmüş babam,annem,ablam herkes vardı,basta her şey çok güzeldi,daha sonra ayrıldığımız ama benim hala çok sevdiğim eski erkek arkadaşımı annem gôrdüğünü söyledi,ben de hemen ona gitmek istedim,onu deliler gibi görmek istiyordum,ama onu göremedim,çünkü babam rüyamda onu görmeme engel oldu,ve ben çok ağladım,uyandığımda da aglıyordum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aslında ilk kez rüya yazmıyor olsaydınız size arama bölümüne "ağlamak" yazıp çıkan yorumları okuyun derdim. Ama yeni okuyucusunuz diye rüyanızı cevaplıyorum. Bugün çok sayıda ağlamakla ilgili rüya gelmiş. Ağladığınız rüyalar haberci olmazlar. Aslında onlar bilinçaltınızın yazdığı senaryolardır ve sadece ağlayabilmek için görürüz onları. Ağlamak ruhu ağır enerjilerden sıyırır ve temizler. Negatif enerjiler, hastalık, sıkıntı, nazar ve büyü nedeniyle ruhumuza yapışırlar. Ağladığınız için bugün kendinizi daha iyi hissetmeye başlayacağınızdan eminim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA