Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BEYAZ AT'IN RÜYASI: RÜYADA DANA VE AT GÖRMEK

03.06.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen beyaz at
RÜYAMDA YEŞİLLİK TOPRAK BİR YOLDA YÜRÜYORUM KARŞIDAN SİYAH BEYAZ BİR DANA KOŞARAK BANA DOĞRU GELİYOR BİRBİRİMİZE GÜLÜMSEYİP GEÇİYORUZ AZ İLERDE ÇOCUKLAR OYUN OYNUYOR ONLARA DA GÜLÜMSEYİP GEÇİYORUM TEPEYE VARIYORUMKİ BEYAZ BİR AT KOŞARAL BANA DOĞRU GELİYOR ATTAN KORKUP SAKLANIYORUM 3 DEFA FELAN BÖYLE ATTAN SAKLANDIKTAN SONRA AT KALP ATIŞIMI VE KOKUMU ALIP BENİ BULUYOR VE BİR ANDA ORTADAN KAYBOLUYOR AT NEREYE GİTTİ DİYE ETRAFA BAKARKEN ATIN GİDECEĞİM YOLUN DEVAMINA KENDİ ÖNÜNE TAHTALARDAN BARİKAT ÖRÜYORDU YOLUN ETRAFI AÇIKTI AT KENDİ ÖNÜNE BARİKAT ÖRMÜŞTÜ TEPEDE YEŞİLLİKLERİN ORTASINDA BACASINDAN DUMAN TÜTEN BİR EV VARMIŞ BEN ORAYA GİDECEKMİŞİM ŞİMDİ ORAYA NASIL GİDİCEM DİYORDUM ATTAN KORKUYORDUM DA
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kısmetli bir süreç başlıyor sizin için. Çok istediğiniz bir muradınıza kavuşacaksınız. Ama bu duruma sandığınız kadar sevinmeyebilirsiniz.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA