Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BERKE'NİN RÜYASI- RÜYADA CİHAT YAPMAK

13.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Berke
Rüyamda Afganistan'da cihada katılıyorum. Askerlerin olduğu yere baskın yapıyoruz. Fakat onlar bizden bayağı yüksekte olduğu için bizi fark ediyolar ve yukarı dolaşıp hepsini bıçakla öldürüyoruz. İçlerinden biri tövbe edip müslüman oluyor kabul ediyoruz. Diğer hala öldürmediğimiz bir kişi için ona öldürmesini söylüyorum.yapamıyor onlara geri katılıyor. Diğerlerini de bıçak ile yaralamışım ama hala ayaktalar sanki belli bir zaman sonra kesin ölecekler biliyorum.tövbe edeni orda bırakıp uzaklaşıy
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Çok sayıda rüyanız benzer içerikli. Dini konularla ve bunlarla ilgili savaşlarla fazla ilgileniyorsunuz sanırım. Bu rüyalar bilinçaltınızın ürünleri. İnançlar insanların kendi tercihleridir. "B" inanışı ile Allah'a bağlanmakla "A " inanışı ile bağlanmak arasında bir fark yoktur. Yollar çoktur ama varış noktası aynıdır. İnanç için insan öldürmek yaşadığınız dine terstir bir kere. Farklı kaynaklar okuyarak ufkunuzu genişletmelisiniz. Mesela Mevlana okumanızı tavsiye ederim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA