Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BEN'İN RÜYASI- RÜYADA KIZ BEBEK SAHİBİ OLMAK

11.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ben
Merhaba, ben rüyamda anne oliyorum. Bu arada ben genc bekar bir kizim Rüyamda bir kizim oliyor, daha yeni dogmus güzel bir bebek. Ben onu sevip duriyorum. sariliyorum falan. Rüyamda heralde evliyim ama kizimin babasini gormiyorum rüyamda. Ama rüyamda kizimin bezini deyistirirken hep dogum izlernin oldunu gordum. Ama ben kendi kendime kizimin haledaha cok güzel oldunu soyliyorum. Ve bi anda kizim uyiyor ve ben onun nefes aldini bilmiyorum. Ben annemi cariyom ve cok korkiyom ama kizim yasiyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Acılar yaşanmış; belki bu yaşamınızda belki de önceki yaşamlarınızda. Şimdi çekilen bu sıkıntıların sonuçlarını alacaksınız. Aslında bu durum bir sonuçtan çok bir sürecin başlangıcı. Harekete geçmeniz gerekecek; kimi zaman korkacak, kimi zaman çok mutlu olacaksınız ama her daim emek vermeniz gerekecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA