Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BEDBAHT'IN RÜYASI- RÜYADA BİRİLERİNİ ÖLDÜRMEK

11.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen bedbaht
Piknik yerinde büfemden haraç almaya gelen sıradaki üç kişiyi önce sesleniyorum zıplayarak havadan av tüfeğini ateşliyorum ama fişekler patlamıyor, fişekleri değiştirip tekrar zıplayarak havadan seslenerek ateş ediyorum ve 3 kişiyi öldürüyorum sonra evime kaçıyorum polis gelir diye evimden yan komşumuza ve onun bahçe duvarındanda diğer yan komşunun bahçesine geçiyorum yerde beton yumuşak iken basılmış bir sürü ayak izi var bu arada bahçeye girdi ğimde diğer komşu beni görüyor görmezden geliyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İş yerinizden birileri haraç alıyorsa bu rüya onları bertaraf etmek için kurduğunuz hayallerin ve öfkenizin bir yansıması olabilir. Eğer böyle bir durum yoksa hakkınızı gaspteden kişileri bazı haberlerle ve sıkıntı duyacakları konularla ilgili sıkıştıracağınızı söyleyebilirim. Hatta bazı haberler tam yerine rastgelecek ve bu düşmanlıkları hem son bulduracak hem de düşmanların hayatını değiştirecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA