Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BECEM'İN RÜYASI: RÜYADA CİN GÖRMEK

24.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Becem
İyi günler rüyamda tanıdığım bir arkadaşımla spor salonunda koşuyorduk parkur gibi bi yerde ve 8-9 yaşlarında küçük bir erkek çocuğu sürekli rahatsız ediyordu yapmasını istemediğimiz bir şeyler yapıyordu ama hatırlamıyorum o kısmını daha sonra bu çocuk arkadan belime yapışıyor ve sıkıca sarıyor beni devirmeye çalışıyor sanırım ama küçük çocuk beceremiyor bırak diyorum ses seda yok bırakmıyor sonra arkadaşım yanımda ona dönüyorum benimle cin de diyorum o da tamam diyor sonra ben cin diyerek bu çocuğu alıp yere yapıştırıyorum ardı ardına cin derken kollarından yere sabitliyorum sonra bu çocuk şekil değiştriyor ve küçülüyor kundaklı bir bebeğe dönüşüyor ama çürüyomuş gibi dönüşüyortabi ben cin cin cin diyerek bağırıyorum bu çocuğa-bebeğe sürekli çürürken ben uyandım ve sert bir tonla cin cin dediğimi farkettim sonrasında abdest alıp namaz kıldım zaten : yorumunuz benim için çok önemli çok teşekkürler şimdiden.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, bu tip rüyaları bu tip şeylerle çok ilgilendiğimiz dönemlerde görürüz. Size tavsiyem bu konularla ilgilenmeyin, okumayın ve izlemeyin. Bir süre sonra unutursunuz. Geceleri yatarken dua edin, kendinizi iyi hissetmenizi sağlar.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA