Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BARIŞ ÇOBAN'IN RÜYASI- RÜYADA KÖPEKLERİN YARALI KÖPEĞE SALDIRMASI

25.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Barış Çoban
Bir ikindi vakti deniz kıyısında önü açık bahçeli bir evde dedemle oturuyorduk ortam çok sakindi ancak bi anda sakinlik bozuldu 5 tane yabani köpek içeri girdi onlara bakarken 1 tane de yaralı bir kopekolduğunu fark ettim. 5 vahşi köpek bir süre dolandıktan sonra yaralı köpeğe saldırıya geçtiler köpek kendini kayalıklardan attı ama kurtuldu ve kaçtı.Ayrıca bütün rüyalarımı uykuya geçtiğim ilk yarım saatte görüyorum bir nedeni var mıdır?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Birinin adamları bir diğerinin adamına saldıracak. Amansız bu mücadelede tek kalan taraf hem güçsüz hem de önceden yaralanmış durumda. Buna rağmen bu işten sıyrılacak. Bu olaylara sadece şahit olacaksınız. Aslında her zaman rüya görürsünüz ama demek ki ilk saatlerde uykunuz hafif oluyor ve uyanıyorsunuz; bu yüzden de rüyaları hatırlıyorsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA