Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BAHAR'IN RÜYASI- RÜYADA KARABASAN GÖRMEK

27.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen bahar
Yattığım oda ve ev tam tersi şeklindeydi, eşime evde birinin olduğunu söyleyemeye çalışıyorum ama bana sarılarak sakinleşitiryor, gerçekte bana sırtı dönük yatıyor ama rüyadayken karşımda. odadaki banyoda benbeyaz bir erkek var, gözü,teni,kolu,bacağı,kıyafetleri,saçı herşeyi beyaz, "yine kolumu kestim, off" diye kendi kendine söyleniyor. Sesimi duyunca evde biri varmış gibi kapıdan bakıcakken eşim bana sarılınca susuyorum oda kafasını içeri çekiyor. Gerçekte bağırıyormuşum eşim uyandırdı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yaşadığınız duruma karabasan diyoruz. Bilinmeyen varlıklar, mekanın tıpatıp aynı, bazen de ters şekilde görülmesi ve korku hissi ile birlikte yarı felç durumu, hareket edememe, ses çıkartamama gibi şeyler karabasanın belirtileridir. Tam olarak nedenleri bilinmese de genellikle çok sıkıntılı süreçlerde görülüyorlar. Beynin korku bölgesi aktive olduğunda sürekli korku üretiyor ve ardından da karabasanlar geliyor. Rüyanızın bir anlamı yok. Umarım yeniden bu durumu yaşamazsınız. Yaşarsanız saati kurarak iki saatte bir kendinizi uyandırın. Bir su için biraz dolaşıp yeniden yatın, bir süre. Karabasanlar derin uyku durumundayken daha çok görülüyorlar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA