Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BAHAR ZOR'UN RÜYASI- RÜYADA YILANIN ÖLMESİ

01.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen BAHAR ZOR
Sevgili Kahin rüyamda elimde bir tomar kağıt parayı yere düşürdüm tam alırken büyük, simsiyah, başı olmayan bir yılan üzerime gelmeye basladi. Parami aldim ama yilan yol boyu beni sokmaya geliyordu. Tam beni zehirleyip sokacakken ekmek verdiğim bir kedi yilanin üzerine zıpladı ve yılanı ısırmaya basladı. Yılan güçlüydü ölmüyordu bu sırada kedi esmer güçlü bir erkeğe dönüştü ve tırnaklarini çikartip yiĺanı parçaladı yılan başını çıkardi yüzü kadın yüzüydü tüylerim ürperdi teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Size verilen bazı sözlerin ortaya çıkmasından sonra kimden kaynaklandığını bilmediğiniz bir maddi krizle karşı karşıya kalacaksınız. Bu bir travmaya dönüşebilir ve sizden kısmetler elde etmiş biri de size yardım etmek için elinden geleni yapabilir. Sizi koruyacak olan bir erkek ve krizin sebebi ise bir kadın olacak. Neyse ki siz zarar görmeden bu durum ortadan kaldırılacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA