Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

AYŞE Y'NİN RÜYASI- RÜYADA BİRİ İLE BULUŞMAK

22.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ayşe y
Mrb annem rüyasında hem ünlü,zengin hemde doktor olan birinin bana talip olduğunu görüyor,fatih sultanahmet gibi köprü olan havadar yeşillik bir mekanda,annem ve ben o kişiyi görüyoruz ama tekerlekli sandalyedeymiş,ben sakat biriyle evlenemem diyormusum tanimadigimiz bir kadin oğlanla görüşmem için beni ikna etmeye çalışıyormuş,annemde ikna ediyormus.Ben çok güzel bakımlı uzun boyluymuşum anne, "kızım belki ısınırsın bi görüş"ve görüşmeyi kabul etmişim ve hazirlaniyormusun bulusmak icin tabiri?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Size biri talip olacak ve bu ilişki eğer evlilikle biterse hayatınızda çok önemli değişiklikler olacak. Sizin güzelleşmeniz bu ilişkiden memnun olan taraf olacağınızın işareti. Doktorluk ve özürlülük, birlikte olacağınız kişi tarif eden semboller. Mesela bu kişi tanıdığınız bir doktorun ismini taşıyabilir ya da tanıdığınız özürlü birinin. Bu arada kendisinin de doktor olması ve bazı konularda yetersiz olması da söz konusu olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA