Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

AYNI KABUS'UN RÜYASI- RÜYADAN UYANAMAMAK

18.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen aynı kabus
Mrb. eşim 3-4 seferdir aynı şeyi görüyor rüyasında ve bağırarak uyanıyor.uykusunda kilitlendiğini ve bana seslenmeye başladığını söylüyor.ben ona cevap veriyormuşum ama o hiç tepki veremiyor,kımıldayamıyormuş.sonrasında gerçekte bağırmaya başlıyor,ben onu uyandırıyorum.aksi halde kendisi uykusunu sonlandıramıyor. aslında normal hayatı hissettiğini ama bir türlü uyanamadığını söylüyor. :
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eşiniz karabasan yaşıyor. Bilincin alt kademelerinde uyku ile uyanıklık arasındaki korkunç zihin halleri. Genellikle çok sıkıntılı zamanlarda görülüyorlar ve beyinle ilişkili bir durum bu. Rüyayı gören ya kendisinin ya da bir başkasının kıpırdayamamasına, uyanamama hallerine, ses kısıklığına ve felce benze durumlara şahit oluyor. Karabasanların açıklanabilir bilimsel bir anlamları yok. Bir başladığında bir kaç kez tekrarlanabiliyorlar. Saat kurup bir kaç saatte bir uyanıp yeniden uyumak durumu en asgariye indirebilir. Bir süre hafif ışıkta uyumak da nöbetleri azaltabilir. Geçmesini beklemekten başka çareniz yok. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA