Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

AYKIZ'IN RÜYASI- RÜYADA OYUNCAK HAYVANLAR GÖRMEK

26.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen aykız
Ablamla havaalanındayız elimde boynunda mücevher olan büyük siyah yılan şeklinde valiz var.görenler şaşırıp korkuyo,yürüynmerdivenden aşağı inerken yılanın kafası sıkışıp boynundan koptu,onu ararken oyuncak yengeç bulup alıyorm.kafayı bi kadın bulmuş elinde saklıyo,kafa fare gibi görünüyo.gidip istiyorum '20€ ver,vereym'diyo 'o zaten benim yengeci vereym'diyorm vermiyo.elinden alıp ablamla kaçıyorm.tepedeki çitlerden atlayıp kurtuluyorz.bahçeli eve giriyorz ama yılanın boynundaki mücevher yoktu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hem geçmişte yaptıklarınızla hem de şu anda yaşadığınız hayatla ilgili kendinizi kandırıyorsunuz. Geçmiş yaşamınızda maddi olarak rahat günler yaşamışsınız ama bir kısmını da bir başka kadın sebebi ile kaybetmişsiniz; eğer böyle bir durum olmadıysa yakında gerçekleşebilir, çok dikkat edin derim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA