Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

AYGÜL'ÜN RÜYASI- RÜYADA KÖTÜ BİR TELEFON HABERİ ALMAK

30.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Aygül
Merhabalar, rüyamda havuzdayım su kaydırağının en yüksek kısmına çıkıp oradan kaydırakla havuza dalacağım tam o sırada telefonum çalıyor açıyorum gerçek hayatta flört ettiğim çocuğun teyzesi arıyor açıyorum ben Mertin teyzesiyim ondan uzak duracaksın psikolojisini bozdun deyip hakaretler edip telefonu yüzüme kapadı. Sonra Kaydıraktan Smeagol çıktıYüzüklerin efendisindeki yaratık gollum telefonuma yapışıyor telefonu elimden alıp beni aşağı itiyor düşüyorum ama ölmüyorum. Daha sonra uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çiniz coşku dolu, hayatı seviyorsunuz ama aileler ve özellikle de erkek arkadaşınızın ailesi sizde kaygılar yaratıyor. Rüyanız kaygılarınızı bir tarafa bırakmanızı söylüyor. Güzel yaşamaya çalışın, bırakın size söylenenleri ya da kaygılarınızı. Bugünleriniz bir daha geri gelmeyecek çünkü. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA