Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

AYDINLI MEMUR'UN RÜYASI- RÜYADA URANYUM BULMAK

30.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Aydınlı memur
Rüyamda ben birkaç hafta önce uranyum ile ilgili bir rüya görmüştüm, eşimde aynı şekilde yine rüyasında uranyum görüyor, rüyasında eşim kırmızı renkte uranyum madeni bulduğunu, madenin yanından çok temiz bir nehir geçtiğini, bulduğu madeni elinden almak isteyenlerin olduğunu, onlardan kaçtığını ve araya mafya girerek eşimi savunmuş ve elinden almak isteyenleri öldürdüğünü görmüş.ikidir birbirimizden habersiz olarak uranyum görmek beni şüphelendirdi.nasıl bir mana var bu rüyada.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Uranyum madeni ile ilgili yazılar okumuş olmalısınız ve değerli bir maden olduğunu biliyorsunuz. Aslında siz ve eşiniz değerli ve tehlikeli bir şey elde etme şansı yakalayacaksınız. Bu rüyaları bu nedenle görüyorsunuz. Madenler genelde şansla elde edilen ve ailenizden ya da başka bir aileden elde edilecek kaynakları gösterir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA