Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

AWKWARD'IN RÜYASI: RÜYADA ASTRAL SEYAHAT YAPMAK

03.06.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Awkward
Rüyamda bir grubu koruyordum çünkü okulumdaki herkes onları ve beni öldürmeyi deniyordu. Bütün sevdiklerim, bütün tanımadıklarım dahil hepsi. Okuldan koruyarak çıktık ama içeride birini yakaladılar. Bir alete binip uçmaya başladım koruduklarım yok oldu. Rüyamın içinde uyanıp bu rüyayı yorumlatmak için geziyordum. Bir sürü dedikoducu teyze vardı ve ortadaki konu da bir düğündü. Birileri ile konuşmayı denedim sonra kendimi psişik bir mekanda buldum. Anlamadığım bir dilde yorumlanıyordu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Siz, uyku esnasında farkında olmadan ruhunuzu bedeninizden ayırarak başka bir boyuta geçmişsiniz.Bu eyleme astral seyahat diyoruz. Astral seyahat uyanıkken de yapılabilir ama bilerek ve isteyerek yapılması zordur. Astral seyahat esnasında ruh, zamandan ve mekandan bağımsız gezebilir, boyut değiştirebilir. Geçtiğiniz boyutlarda hem bedensiz varlıklarla hem de ruhsal rehberlerinizle temas kurabilirsiniz. Madde aleminin dışında hayal ettiklerimizi gerçek gibi görürüz. Sizin yaşadığınız da böyle bir durum olmalı. Bedenin esaretinden kurtulan ruh bu seyahat esnasında bedene, görünmez bir kordonla bağlıdır. En ufak bir dış etmende, bir ses duymada ya da bedensel bir ihtiyaçta son derece hızlı bir şekilde bedene geri döner ve siz uykudan uyanırsınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA