Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ASYAM'IN RÜYASI- RÜYADA ÖLÜ İLE YÜRÜMEK

05.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen asyam
Ölmüş babam ve sağ olan annem önde yürüyor.babam anneme perihan kardeşini yanına neden almadın diye soruyor. annem ağlayarak gelmek için 10 bin lira istedi bizde de para yok veremedik dedi. . onlar önden ben ve iki kızım arkalarından sarı beyaz arası kumların üzerinden tozlar çıkararak yürüyoruz. bu kumların sonu denize gidiyormuş ama deniz daha görünmüyordu. bir yaşındaki kızım koşarak hafif yokuşu alan yolu çıkıyor ve geri iniyor inerken ıslak kuma düşüyor kızımı kaldırıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Annenizi uyarmışlar. Babanız öleli uzun zaman olmuş. Rüyada sadece bir semboldür artık. İlahi güçleri, ruhsal rehberleri simgeler. Annenizin kardeşi ile ilgili bir durum olacak. Anneniz ne yapsın yapsın onu "yanına alsın" ama ben bu yanına almaktan neyi kastettiklerini bilemem. Bekleyerek göreceksiniz. Siz ve kızınız iyi bir yaşam süreceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA