Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ASUHAN ÖZKAN'IN RÜYASI- RÜYADA GÖRÜCÜ GELMESİ

14.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Asuhan özkan
Rüyamda eski sevgilim en yakın arkadaşı ve arkadaşının annesi bize geliyordu beni istemeye gelmişler eski sevgilimin annesi beni istemediği için arkadaşının annesi gelmiş ben bunu duyunca evden çıkıp gidiyorum çok güzel bembeyaz ağaçların dolu olduğu bir sokakta yürürken eski sevgilim arkamdan gelip arkadan sarılıp boynumdan öptü ve benimle geleceğr varmısın diye elini uzattı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eski sevgilinizle ayrılalı çok olduysa bu rüya gerçekten de birinin size talip olacağını ama eski sevgilinizle olan sorunların benzerlerini bu ilişkide de yaşayabileceğinizi haber veriyordur. O ilişkide ailevi sorunlar aranıza girdiyse bunda da benzeri olacaktır. Ama bu kez sevgi ile herşeyi aşabilecek bir aşk bekliyor sizi. Eski sevgilinizle ayrılalı çok zaman olmadıysa bu rüya bir bilinçaltı rüyasıdır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA