Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ARZU'NUN RÜYASI- RÜYADA ARACI OTOPARKA ÇEKMEK

27.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Arzu
Merhaba, rüyamda büyük bir şirketde iş görüşmesi yapıcam fakat iki görüşmem peşpeşe oluyor bir odadan çıkıp diğer odadaki toplantıya geçmem çakışıyor ve bundan firma haberdar oluyor. Çok sıkıntı duymuyorum ama rahat bir görüşme geçemiycek kısa kesmek diğerine yetişmem gerekecek diye stres oluyorum.Bir gece önceki rüyamda bir restauranta gitmişiz vale aracımı otoparka çekmiş o kadar lüks araçlar var ki park edilmiş ve benim aracımda çok lüks bir jeepmiş. Yorumlarsanız memnun olurum. Tşk.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Her iki rüya da işle ilgili bir bekleme dönemine gireceğinizi ama daha iyi koşulları bekleyeceğiniz için bundan sıkıntı duymayacağınızı söylüyor. Ancak ikinci rüyada uyarı var. İki ayrı firma ile görüşmek yerine en ideal olanına odaklanın yoksa her ikisini de kaçırma ihtimaliniz olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA