Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ARYA'NIN RÜYASI- RÜYADA BAŞKA BEDENDE OLMAK

11.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Arya
Bir erkek bedendeyim. Biz kaçmışız gibi. Bir 6-7 erkek ve çocuklarımız var, hastalanmışlar ondan öncesini hatırlamıyorum. Onları mağaranın hamam göbeği gibi bir yere koyuyoruz. Ben etrafta dolaşırken iki kadın yanıma geliyor. Biri beni ayartmaya çalışıyor. Tenlerimiz birbirimize değerken irkiliyorum. Koşarak çocukların yanına gidiyorum. Benim çocuğuma sanırım bir şey oluyor. Susuz. Ekranda neden olduğunu sorguluyoruz, biraz konuşuyoruz ve rüya bitiyor yeni bir rüyaya kendi zihnimle devam ediyoru
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Önceki yaşamlarınızdan birine ait bazı bölümler hatırlamışsınız. Yeterince derin uyuduğumuzda bilincin alt katmanlarında geçmiş yaşamlarımızın iz bırakan kesitlerine ulaşabiliriz. Bu kesitler genelde kendimizin ya da çok sevdiklerimizin ölüm anlarına ait oluyorlar. Zihninizle devam ettiğiniz rüya kısmına lüsid rüya diyoruz. Geçmiş yaşama dair rüyaları genelde lücid rüyalar takip eder. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA