Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ARMEGDONF'UN RÜYASI- RÜYADA EVLENMEK

15.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen armegdonf
Rüyamda üzerimde mavi taşlı bi gelinlik vardı ve evimizde düğün yapıyorduk daha aramızda sohbet bile olmayan komşunun oğlu ile evleniyodum ben evden çıkıp markete dondurma almaya giderken kapıda halamla konusuyodum daha sonra uzun süredir küs olduğum bi akrabamla beraber gidiyoduk marketin yanında hediyelik eşya satan bi yerin basamaklarını çıkıp ben boşanırım diyodum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gelinlik ve evlilik rüyaları bazen gerçekten de yapılacak bir evliliği haber verebilir. Ben sizin rüyanızın da öyle olduğunu düşündüm. Komşunuzun oğlu, evleneceğiniz insanı bir yönü ile sembolize ediyor olmalı. İsmi ile, işi ile, memleketi ile mesela. Ancak rüyanızdaki sembol kişiyi beğenmemiş olacaksınız ki rüyanın sonunda bu evliliğe isyan etmişsiniz. Ama gerçek hayatta öyle olmayacaktır. Mavi taşlar güzel bir evlilik olacağını söylüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA