Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ANGEL'İN RÜYASI- RÜYADA GÖKYÜZÜNE ÇEKİLMEK

14.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Angel
Rüyamda kardeşimle birlikte yolda yürüyoduk cadde gibi bir yerdi üzerimizde beyaz kıyafetler vardı sonra birden gök delindi ama korkutucu bisey yoktu böyle gökyüzünden delik halka şeklinde birşey açıldı ve oradan ışık fışkırıyodu daha sonrasında bu delik bize yaklaştı ve içine çekti bizi sonrasında nereye gittik tam hatırlamıyorum ama kardeşime rüyada bunun manevi bişey olduğunu söyledim sonra yine o bulunduğumuz caddeye geldik bu seferde ordan beyaz bir güvercin çıktı kardeşmn başında dolaştı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ruhsal boyutta kardeşinizin ruhu ile birlikte perdenin ötesine geçmişsiniz. Bunun ilahi bir şey olduğunu düşünmeniz ise şaşkınlığınızdan kaynaklanıyor olmalı. Aslında bir gerçeklik olmasına rağmen bu boyutta biz bu duruma ilahi olarak bakabiliriz. Hepimiz uyku esnasında sık sık diğer boyuta geçeriz aslında. Bu geçişler ruhun enerjisini temizler. Kardeşinizin de enerjisi temizlenmiş, o nedenle başında güvercinler uçuyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA