Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ANB'NİN RÜYASI- RÜYADA AĞLAMAK

15.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ANB
Benden büyük bir erkek kuzenim beni bir salon ve mutfaktan oluşan bir evde tutuyordu.gitmeme izin vermedi.bir suç işlediği ve beni bırakmadığı için ona feryat figan bağırıyor feci şekilde ağlıyordum. Sonra beni kollarimin arkasından sıkıca tuttu. Ben de tecavüz ediyorlar lütfen yardım edin diye bağriyordum. Aynı zamanda ağlıyordum. kapı kapalıydı ama kabının cam kısmından dışarda ilkokuldan erkek arkadaşlarım içeri bakıyordu.eski arkadaşlarım teselli ediyorlardı.ben arkadaşıma kızdım.ve bağırdı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sıkıntılı ruhunuz ve üzerinizdeki baskı sizin bilinçaltınızdaki korkuları tetiklemiş. Kuzeniniz belki sadece bir sembol. Genel olarak erkek baskın bir düzende yaşadığınızı düşünüyorum hepimiz gibi. Bu düzen, hakkınızın gaspedilmesi, erkeklerin suçlarını kadınlara yüklemesi ve onları sürekli denetim altında tutması sizin ruhunuzda isyankarlık yaratmış. Ağlamanız için bilinçaltınızın yazdığı bir senaryoyu görmüşsünüz. Ağlamak ruhun üzerindeki negatif enerjileri temizler ve bir nebze de olsa sizi rahatlatır. Ağladığımız rüyalar haberci olmazlar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA