Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ANALİST'İN RÜYASI:RÜYADA CİNSEL İLİŞKİ GÖRMEK

01.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Analist
Rüyamda yazlıktan bir komşum unutmadığım ve geri dönecek denilen evli eski kız arkadaşımın daha önceki yıllarda birlikte olduğumuz zamanlarda abim ile birkaç kez cinsel ilişki yaşadığını korktuğum kişiyle bir şey yaşamadığını ve oturduğumuz yere gelmeden 3 gün ve 3 ay öncesinde evlendiği kişiyle bir ilişki yaşadığını sağlam bir şekilde bildirdi ve o anda uyandım ..Söylediklerinin abimle olan kısmına yönelik geriye gittiğimde ilginç ve gerçekten de önemli bazı ayrıntılar ve söylemeye çalıştığı sözleri hatırladım ..Bunun uyarıcı bir rüya mı yoksa kabus mu olduğunu aslında biraz çözmüş gibiyim .Onu da size sorayım ..Abim ve eski kız arkadaşımın böyle bir durumları olmuş gibi ya da olmuş mu ?Onu da size sorayım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, rüyanızı tam anlayamadım. Başta çok uzun bir cümle kurmuşsunuz, anlaşılmıyor. Daha açık yazarsanız net bir şekilde yorumlayabilirim. Ondan ziyade yorumum şu şekilde; öyle ya da böyle, yaşanan tüm cinsel ilişki rüyaları bilinçaltının ürünleridir. Bu tür bir durumu yaşamış ya da başkalarından dinlemiş olmalısınız. Cinsel içerikli rüyaların hiçbirisi haberci değildir, merak etmeyin.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA