Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

AMANOS'SUN RÜYASI- RÜYADA GÖKYÜZÜNDEN GÜÇ ALMAK

04.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen amanos
Ben rüyamda kocaman parlak bir dolunay gördüm.Yanımda tanımadığım kişiler vardı.Birden aydan bir ışık huzmesi çıktı yavaş yavaş yanımdakilere güç verdi.Sonra sıra bana gelince aydan öyle bir ışık çıktı ki yanımdakilerin ki gibi değildi benim çok fazlaydı birden göğe doğru çekidim havaya kalktım ay bana güç veriyordu.O ışık içime giriyordu.Yanımdakilere böyle olmamıştı.İnsanlar bana verilen bu gücün dünyada verilen en büyük güç olduğunu söylüyordu.Yorumlarsanız sevinirim tşk :
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ay iletkendir. Güneşin enerjisini bize iletir ve evrenin de enerjisini yansıtır. Sizin ruhunuza büyük bir güç vermişler. Evrenden yansıyan ve maddi bedenin dayanabileceği en büyük enerjiyi ruhunuza yüklemişler. Ruhsal boyutta bunun kutlandığını görüyoruz. Bu güzel bir durum ama mutlaka bir nedeni var. Sizin bu güce ihtiyacınız olacak. Bunu kullanmanız gerekecek. Bakalım bundan sonrasında kaderinizde neler var, yaşayarak öğreneceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA