Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ALPERCE: RÜYADA DİLENDİĞİNİ GÖRMEK

03.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Alperce
Rüyamda deniz kenarında bi şehirde iskele gibi bir yerde bir dilenci görüyorum dileniyor para veriyorlar sonra bnde aldığım paralarla hacca giderim diyerek elimi açıp dilenmeye başlıyorum yanımda bir direkte düğme var ona basınca birileri gelip bi kaç kağıt ondan biraz fazla bozuk para veriyor sonra bi daha basıyorum başka biri yine 50 tl lik bi kaç kağıt ve ondan biraz fazla bozuk para veriyor ben artık utanmaya başlamışken tekar basmaya tereddutluyken bi kadın senin ihtiyacın yok neden dileniyor sun diye bna kızıyor bnde zaten utandığımdan bi kız çocuğuna veririm diyorum o sırada 7 8 yaşlarında esmer bi kız geliyor bn elimdekileri ona vermeye yonelirken uyandim yorumlarsaniz sevinirim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada dilenmek bir beklenti içinde olduğunuzu gösteriyor. Bu duygusal bir beklenti olabileceği gibi maddi bir beklentide olabilir. Kız çocuğu hiç beklemediğiniz bir haber alacağınızı müjdeliyor.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA