Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ALMİRA58'NIN RÜYASI: RÜYADA BİRİNDEN HOŞLANMAK

29.03.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Almira58
Ruyamda,eşinden ayrılan ve ablasıyla yaşayan biri var.Sonra bu kişinin ben olduğumu farkediyorum.daha önce benimle evlenmek isteyen birisi,şimdi yine evlenmek istiyor.Ben şaşırıyorum.Siyah sacları beni etkiledi.Onun kardeşi arkadaşımmış.Fotoğraf cektirmek istiyor benimle.O ara abisi de giriyor fotografa. Yengem o fotoğraftan dolayı beni köşeye sıkıştırıp,söylerim herkese,onunla ilişkin var diyor.ben de olani anlatip,adamı reddediyorum.dul oldugumdan taciz etmek isteyenlerle mücadele ettim.koşuşturdum.sulu yollardan,mezarliktan kaybola kaybola evi buldum.ben aglarken,esim geliyor aglayarak barismak için. Ama gercek hayattaki eşim değilmiş.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, gerçek hayattaki medeni durumunuzu net olarak anlayamadım. Eşinizle sorunlarınız var ve aranız iyi değil sanırım. Ondan yeterince sevgi görmüyorsunuz anladığım kadarıyla. Ruhumuz sevgi ihtiyacı hissettiğinde bilinçaltımız bir kişiyle ruhumuzu rüyalarımızda mutlu eder. Siz de böyle bir durum yaşamışsınız anlaşılan.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA