Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ALİSHARİKALARDİYARI'NIN RÜYASI: RÜYADA BAŞKASININ EVİNDE OLMAK

22.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Alisharikalardiyarı
Bir karı koca beni çok seviyordu ve bir günlüğüne onların evinde kalmamı istedi annem ve babam izin verince gidip kaldım sonra sürekli orda yaşamaya başladım birkaç kız daha geldi evleri saray gibi çok büyüktü ve çok zengin bir aileydi ben bi zaman sonra onlara anne baba demeye başlamıştım bi gün araba sürmeye çıktım ve yanımda evin hizmetlisi geldi arabayı o kullanmaya başlayınca hıçkıra hıçkıra ağladım sonra bir köşede durup arabayı benim kullanmama izin verdi eve kadar ben kullandım arabayı sabah kalktığımda o evde yaşayan baba dediğim adam salonda tavuk yiyordu gizlice onu izledim ve evde girilmesi yasak bi oda vardı anne dediğim kadının odasıydı girdim baktım kimse görmeden kaçtım ordan
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Değişik bir ortama girecek, farklı insanlarla tanışacaksınız. Onlara ayak uydurmakta zorlanacaksınız. Bu ortamda bulunmak size farklı bakış açıları katabilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA