Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

AHSEN'İN RÜYASI- RÜYADA YENİ ÖLENLERLE KONUŞMAK

09.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ahsen
Slm 8 ay önce vefat eden kadın bi akrabamizi gordum rüyamda.oldukca genç ve güzel gorunuyor.konusuyoruz ona diyorumki evine gittim bir aylık yufka ekmek yapmissin kötü olmasın kurumasin diye islayip aldım ekmekleri diyorum.iyi yapmissin diyor.lavas ve yufka ekmek beyaz renkte suyla isladim onları ve kucağına aldım eğer bir yıllık yapsaydın almazdim bisey olmazdı dururdu ozaman diyorum.bukadar konuşuyoruz.onun evinden aldım ekmeği.ama rüyamda da biliyorum onun ölmüş olduğunu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Astral seyahat yaparak ara boyuta çıkmış ve akrabanızın hayallerinin içinde yer almışsınız. Bizler sık sık ara boyuta çıkarız ama çoğunu hatırlamayız. Bu boyutta yeni ölenlerin ruhları, bazı varlıklar ve bizim gibi uyku esnasında bedeninden kısmi olarak ayrılan ruhlar bulunur. Burası bir mekandan çok bir hal'dir. Bu boyutta düşünceler ve hayaller, tıpkı bir tiyatro sahnesi gibi tezahür eder. Biz bu sahnenin içinde yer alırız ve artık düşüncemizle o sahneye katkıda bulunuruz. Yeni ölenlerle ilgili yaptığım diğer yorumları, arama bölümünü kullanarak okumanızı tavsiye ederim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA