Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ACE'NİN RÜYASI: RÜYADA ÇOCUĞUN ISIRMASI

03.04.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ace
Rüyamda evimize bir çift geliyordu.Bu çiftin bir sürü 3-4 yaşlarında çocuğu vardı ve hepsi aynı görünüyordu.Çocuklardan bir tanesinin ayakkabısını çıkarmamı istediler.Ben tam ayakkabısını çıkartırken birden yüzümü ısırmaya çalıştı.Ben geri çekildim ve o daha da saldırgan oldu.Bir süre yüzümü ısırmak için direndi ama sonra annesi onu benden aldı.Sonra oturma odasına geçtiler ama ben kapıda beklemeye devam ettim.Oturdum,oturdum ve hiçbir şey yapmadım..Sonra onlar oturma odasından çıktılar ve "gidiyoruz " dediler.Bu sefer çocuklardan birinin ayakkabısını giydirmemi istediler.Ben tam giydirirken yine aynı şeyi yaptı.Bu sefer ben onun göbeğini gıdıklamaya başladım.Onu güldürdüm.İkimizde güldük ve o arada çocuk 1 yaşlarında bir bebek oldu birden.O çift ve diğer çocuklar kayboldu.Ve en sonunda benim bebeğim olduğunu söylediler.Bu arada ben 15 yaşındayım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aslında çok iyi anlaştığınız yakın bir arkadaşınız beklemediğiniz davranışta bulunacak ve size zarar vermeye çalışacak. Arkadaşlar arasında yaşanan kıskançlıklar bu tarz tartışmalara neden olabilir. Fazla büyütmemeye çalışın.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA