Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

76837'İN RÜYASI- RÜYADA TACİZE UĞRAMAK

25.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen 76837
Rüyamda babamın dükkanından çıkıyorum tekerlekli sandalyede sakat bir kişi benden yardım istiyor .Ona yardım ediyorum ve eve geçiyorum .Yatıyorum. Sonra o sakat kişi beni takip etmiş sakat değilmiş . Yatağıma giriyo ve bana sarılıyor taciz ediyo . Çığlık atıyorum kimse gelmiyo kurtulup sokağa çıkıyorum . 2 tane teyze dedikodu yapıyohakkımda . Ağlıyrum Teyzelern yanına gidiyorm ndn gelmediniz diyorum sonra teyze yanagima elini koyuyo dua ediyo. Arkamda birsürü insan olusuyo. Eşine söyleme diyo
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Görünüşü diğer insanlardan farklı ve korkutucu olan bazı kişilerin tacizi ile ilgili hikayeler dinlemişsiniz ya da sizin başınıza benzer şeyler gelmiş. Bu bir korku rüyası ve bilinçaltındaki endişelerin ortaya çıkması ile görülen rüyalardan biri. Çığlık atmanız, korkmanız ve ağlamanız bunu gösteriyor. Neyse ki rüya haberci değil, rahat olabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA