Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

11211'IN RÜYASI- RÜYADA PENİSİN KURTLANMASI

01.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen 1121
Rüyada ilk olarak bir arkadaşımı görüyorum gercek hayatta bekledigim bir mesaji rüyamda atiyor muhim birsey degil daha sonra tuvalete gidiyorum idrar kesemde agrıyla ve affedersiniz penisimin ucundan büyük kurtçuklar çıkıyor iğrenç bir şekilde ben korkuyorum zorluyorum hepsi çıksın diye sanki yuva yapmışlar gibi ardi arkası kesilmiyor sonra doktora gidiyorum doktora gosteriyorun bana yapmam gerekenin kurtçuklarin kafasina vurmam oldugunu soyluyor ve vuruyor ama hala kurtçuk oldugunu hissediyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bazen dedikodular yüzünden bereketin azalmasını simgeleyen bir rüya olabilir. Başka bir açıdan uzun zaman cinsel ilişki yaşamadıysanız bu rüya bunun rahatsızlığından kaynaklanabilir. Yine başka bir yorumla idrar keseniz gerçekten çok dolmuştur ve idrarınız penisin ucuna kadar gelmiştir. Yani fiziki rahatsızlığınız rüyanıza yansımış olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA