Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

윤 아 'IN RÜYASI- RÜYADA BİRİNİ KORUMAK

18.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen 윤 아
Rüyamda sevdiğim bi akrabamın kotulugunden kızını korumaya çalışıyordum. Elektrik tabancasıyla kızına elektrik vermeye kalkınca elimle tutup durdurmaya çalışıyorum elektrik arttıkça zorlanıyorum kızı uyuyor bu sırada. Sağ bacağım tamamen yanıp yere düşüyorum acıyor ama o sırada dışarıdan bakınca bişey yokmuş gibi duruyor.Sonra kendimi hastanede buluyorum annemler koridordan geliyor o sırada sol ayağım yarısına kadar alçıda sağ bacağım ise bandaja sarılı ve kıpkırmızı yanıklar içinde.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Ruhsal boyutta bu kızı gerçekten de korumaya çalışmışsınız. Nedenini bilmem ama akrabanızın kızına birileri zarar vermeye çalışıyor olmalı. Bu rüya kızın üzerinde negatif enerjiler olduğunu haber veriyor. Ve öylesine yoğun ki kızı hasta edebilir. Belki de yapılan bir büyü vardır bilemem. Onun enerjisi size geçince ruhunuz yaralanmış. Bedensel yaranız bundandır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA