Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

...'NIN RÜYASI: RÜYADA BİRİLERİNİ ÖLDÜRMEK..

26.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ...
Oturup eğlenirken bahçemizin yan tarafında bir hareketlenme oluyor babamla bakmaya gidiyoruz 8 tane adam vardı babam kavga edip hepsini öldürdü Daha sonra ailenin geri kalanı polise gidelim diye ısrar ettikçe babam olmaz şimdi bunları gömüp gelicem diyo Babamı ikna edemiyoruz gömüp geliyor Ben ısrar etmeye devam ediyorum polise gidelim diye ama artık ailenin geri kalanı ses çıkarmıyo Babam bir yeri işaret edip sekizinide oraya yan yana gömdüm bir şey olmaz diyo rüyanın kalanını hatırlamıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Babanız öfke ile yakınları ile olan ilişkilerini ya da ticari ilişkilerini etkileyecek bazı şeyler yapacak. Birilerini hayatından çıkartabilir. İşleri ile ilgili radikal kararlar alabilir. Ailecek bu duruma üzüleceksiniz. Bu aralar fevri davranışlar yapmaması konusunda kendisini uyarın bence. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA