Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YÜZÜK GÖRMEK

Rüyada yüzük görmek
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
05.09.2014 - 09:50 | Son Güncelleme:

Rüyada yüzük görmek nelerin habercisidir?

Rüyada yüzük görmek; gören kişinin itibarının artacağına, saygı göreceğine, yakın çevresi tarafından sevilip sayılacağına işaret eder. Değerli bir yüzük görmek mal, mülk ve kazancının artacağına, bekar ise yakın zamanda evleneceğine ya da bir ilişkiye başlayacağına işarettir. Rüyada görülen yüzük soluk renkli ve çirkin ise bazı geçici mutsuzluklar yaşayabileceğiniz şeklinde yorumlanmaktadır.

Yüzük takmak, yeni bir işe atılıp çok para kazanmaya yorumlanır. Nikah yüzüğü takmak güzel ve mutlu bir evlilik yapmak demektir. Bir erkek dar bir yüzük takıyorsa bir kadından sıkıntı  yaşayacağı anlamına gelir. Bir başka anlamı ise dar yüzük görenin iş yaşantısında bazı sıkıntılar yaşadığı ya da yaşayacağına delalet eder. Rüyada altın yüzük takmak hayırlıdır. Altın yüzük gören kişi kadın ise güzelliğine düşkün olduğuna ve sevgi gören biri olduğuna ve hayatında itibarlı bir yeri olduğunu gösterir.

Rüyada gümüş yüzük görmek beklediğiniz ya da beklemediğiniz bir yerden elinize para geçeceği anlamına gelir. Bakır yüzük görmek, dürüst ve doğru olmayan kişiler tarafından fayda göreceğiniz olarak tabir edilir. Rüyada tek taş yüzük taktığınızı görmek ise yakın zamanda evlilik teklifi alacağınız anlamına gelir.

Yayın tarihi: 05.09.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.