Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA UÇMAK

Rüyada uçmak
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
10.04.2014 - 14:20 | Son Güncelleme:

Rüyada uçtuğunu görmek nelerin habercisidir?

Rüyada uçmak; iş hayatında yaşanacak güzel ve başarılı işlere, dolayısıyla da kişinin başarılarından dolayı iş yerinde terfi almasına işaret eder. Uçmak aynı zamanda kişi için görünen bir yoldur. Eğer kişi yerden yukarıya doğru uçtuğunu görürse bu maddi kayıp anlamına gelir.

Rüyada kuş gibi uçmak mevki değişikliğine delalet eder. Rüya sahibi kendini rüyasında kuş gibi uçarken görürse bu, o kişinin kısa bir zamanda bulunduğu mevkiden daha iyi bir mevkiye ulaşacağı anlamına gelir. Rüyasında uçağa binerek uçtuğunu gören kişinin mutlu olacağı ve duymayı beklediği şeyleri duyacağı anlamına gelir.

Rüyada bir yerden başka bir yere uçtuğunu gören kişiye bir yol görünmüş demektir. Bu kişinin kendisini bekleyenlerin olduğu bir yere gideceğine işaret eder. Rüya sahibi kişinin; uzun ya da kısa olan bir yola gideceğine delalet ederken, rüyasında ne kadar yükseğe uçarsa gideceği yerde o kadar hürmet ve sevgi göreceği anlamına gelir.

Yayın tarihi: 10.04.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.