Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA UÇAK GÖRMEK

Rüyada uçak görmek
1 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
12.06.2015 - 09:00 | Son Güncelleme:

Siz de gökyüzünün masmavi semalarında uçakla gezintiye çıktıysanız hayatınızda meydana gelecek değişikliklere hazır olun.

Rüyada uçak görmek yenilik ve değişikliklere, yolculuk yapacağınıza veya makamınızın yükselmesine delalet eder. Rüyasında bir uçağa bindiğini gören kimsenin hayatında önemlice değişiklik olabilir.

Eğer havalanan bir uçağın içindeyseniz hayatınızda kendi isteğinizle değişiklik yapacaksınız demektir. Sıra dışı deneyimlere ve sürprizlere hazır olun.

Rüyanızda bir uçak satın alıyorsanız bu, başarılı işlere imza atacağınız anlamına gelebilir. Bir uçak yapımı için uğraşıyorsanız kendi gayret ve çabalarınızla yardım almadan çok büyük işelere imza atacaksınız demektir. Rüyada uçak kazası görmek sıkıntının habercisi olabilir.

KAHİN’İN UÇAK İLE İLGİLİ YORUMLADIĞI RÜYALAR İÇİN TIKLAYIN!

Yayın tarihi: 12.06.2015
1 PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (1)

Rüyamda gördümkü esim ya benim kizimla yani kendi kizimizla yada baska bir kiz oluyor nikahlanmis,o kizin saclarini yolmaya calisiyorum,bu kiz kendi kizim gibi