Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA TİMSAH GÖRMEK

Rüyada timsah görmek
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
01.04.2014 - 02:00 | Son Güncelleme:

Rüyada timsah görmek nelerin habercisidir?

Rüyada timsah görmek; dost görünen düşmana, rakibe, kötü bir kimseye delalet eder. Rüya sahibinin timsahı alt ettiğini görmesi, rakiplerine karşı kazanacağı başarıya işarettir. Eğer timsah rüyada sudan çıkmışsa, rüya sahibinin iş hayatında çok güçlü rakiplerinin bulunduğuna yorumlanır.

Rüyada timsahtan korktuğunu gören kişinin, sorunlar ve sıkıntılar karşısında yaptığı hamlelerin değişmesi gerektiği anlamına gelir. Bu rüya aynı zamanda kişinin duygusal zekasının çok güçlü olduğuna işaret eder. Timsah derisinden yapılmış bir çanta görmek bol kazançlara işarettir. Rüyada timsah tarafından yara aldığını gören kişi güvende değildir. Kişinin dost ve arkadaş dediği kişileri iyi analiz etmesi gerektiğine yorumlanır.

Rüyada timsaha mağlup olmak hiç iyi değildir, kişinin içinde bulunduğu her türlü tehlikeye delalet eder. Timsahı öldürmek ise tüm belalardan, tehlikelerden, sorun ve sıkıntılardan kurtulmak anlamına gelir.

Yayın tarihi: 01.04.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.