Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA TAKİP EDİLDİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada takip edildiğini görmek
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
06.05.2014 - 13:50 | Son Güncelleme:

Rüyada takip edildiğini görmek nelerin habercisidir?

Rüyada takip edildiğini görmek, rüya sahibi için şanssızlık olarak kabul edilir ve kişinin yaşayacağı zor günlere işaret eder. Umutların tükenmesine, hayallerin sönmesine ve mutlu günlerin sona ermesine neden olacak bazı tatsız olayların yaşanacağına ve hayal kırıklığına uğrayacağı anlamına gelir.

Rüyada tanıdığı biri tarafından takip edildiğini görmek; rüyayı gören kişinin iyi niyetlerinin karşılığını göremeyeceğine, nankörlüğe ve vefasızlığa uğrayarak kendisi için ağır sayılacak olaylar yaşayacağına işaret eder. Sevgili tarafından takip edilmek, kişinin hayattaki gönül ilişkisi üzerinden tabir edilir. Eğer evliyse eşi ile bazı sorunlar yaşayacağına, bekarsa sevdiği kişiden duygularına karşılık alamayacağına yorumlanır.

Rüyasında bir adam tarafından takip edildiğini gören kişi, o kimse nedeni ile sıkıntıya düşecek demektir. Rüyada birinin kendisini takip ettiğini görmesi ise rüya sahibinin başka biri yüzünden kendini kötü hissedeceği anlamına gelir.

Yayın tarihi: 06.05.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.