Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SINAV OLDUĞUNU GÖRMEK

Rüyada sınav olduğunu görmek
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
13.05.2014 - 10:10 | Son Güncelleme:

Rüyada sınavda olduğunu görmek nelerin habercisidir?

Rüyada sınav görmek, kişinin önündeki hayata delalet eder. Genel anlam itibariyle hayatın kalanının başarılar ve güzelliklerle dolacağına, rüya sahibinin ailesi ile birlikte mutlu ve güzel bir yaşam süreceğine işaret eder. Rüyada sınavda olduğunu gören kişi kendini yaşadığı olaylara çok kaptırıyor, bu durum bazen kendisine mutluluk getiriyorken bazen de haddinden fazla üzülmesinde neden oluyor demektir.

Rüyada bir işe girmeniz veya okuldan diploma almanız için bir sınava girdiğinizi görmek, geçirdiğiniz heyecanlı günlerin tesirinden henüz kurtulamadığınıza, biraz gezip eğlenmeye, başınızı dinlemeye ihtiyacınız olduğuna delalet eder. Rüyada sınav kağıdı görmek; kişinin sabrının, vicdanının ve aklının sınav edileceği yani sınanacağı bir olay yaşamasına ve bu durumda tutunacağına işaret eder.

Rüyada sınav kazanmak, rüya sahibinin hayatta kazanacağı başarılara ve mutluluk verici güzel olaylarla karşılaşmasına delalet eder. Sınav kaybetmek, başarısızlık sonucunda umutsuzluğa kapılmak ve uzunca bir süre karamsar olmak anlamına gelir. Sınav soruları görmek ise rüya sahibinin bu başarı için bir kutlama düzenleyip yakınları ile bir araya geleceğine yorumlanır. 

Yayın tarihi: 13.05.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.