Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SEYAHAT ETTİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada seyahat ettiğini görmek
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
06.11.2014 - 17:10 | Son Güncelleme:

Rüyada seyahat ettiğini görmek nelerin habercisidir?

Rüyada seyahat etmek, rüya sahibinin sorumluluk sahibi olduğuna, üzerine aldığı her işi yerine getirdiğine, hiçbir işini eksik, gelişi güzel ya da öylesine yapmadığına işaret eder. Rüya sahibi yaptığı işin ne olduğuna bakmaksızın o işi en iyi şekilde yapma telaşında olduğuna delalet eder.

Rüyasında seyahat ettiğini gören kişi başarılı ve kusursuz çalışmaları sayesinde övgü dolu sözlere layık görüleceğine ve çevresindekilerinin takdirini toplayacağına işaret eder. Bir otobüse binip yolculuk ettiğini gören kişi bulunduğu yerden başka bir yere gidecek, kendisi için çok hayırlı ve uğurlu olacak bir mekan değişikliği yaşayacağına yorumlanır. Uçakla seyahat etmek kişinin hayalleri ve hedefleri doğrultusunda hareket edecek, bu yolda başarı elde edeceği anlamına gelir.

Rüyada gemiyle seyahat etmek rüya sahibi için olumlu sözler duymasına ve güzel haberler almasına işarettir. Trenle seyahat etmek ise, gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve hayırlı bir yolculuk ile yorumlanır. Aynı zamanda, kişinin olumlu yönde ama çok ağır ilerleyen bir işi tamamlayacağı anlamına gelir.

Yayın tarihi: 06.11.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.