Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA SAKLANDIĞINI GÖRMEK

Rüyada saklandığını görmek
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
15.05.2014 - 15:30 | Son Güncelleme:

Rüyada saklandığını görmek nelerin habercisidir?

Rüyada saklanmak, arkadan iş çevirmek ve bazı şeylerin üzerini kapamaya çalışmak şeklinde tabir edilir. Rüyayı gören kişi kendine has kişiliği olan kimsedir ve toplumda farklı olarak görülür. Değişik ve kimseye benzemeyen tavırları ve renkli kişiliği ile dışlanır da sevilir de. Rüyada saklanmak böyle tuhaf kişiye ve onun uğraştığı tuhaf işlere delalet eder.

Rüyasında bir kişiden saklandığını görmek rüyanın tam tersi şekilde tabir edilir. Rüya sahibi kötülüklerden ve kötü kişilerden uzak olacağına işarettir. Rüya sahibi bir mekana girip gizlendiğini görürse sağlık ve sıhhat bulur, evlat sahibi olur.

Rüya sahibi açık alanda gizlenmek için güvenli bir yer ararsa çok güçlü olacağına yorumlanır. Kaçmak, rüyayı gören kişinin yok yere başını derde sokacak kişilere bulaşacak, evinden barkından olacak, parasını kaptıracak demektir.

Rüyada korkmak, sürpriz olacak ve hiç beklenmeyen güzel gelişmelere işaret eder. Bu vesileyle de rüya sahibinin yüzünün gülmesi anlamına gelir. 

Yayın tarihi: 15.05.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.