Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA PERDE GÖRMEK

Rüyada perde görmek
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
04.04.2014 - 14:10 | Son Güncelleme:

Rüyada perde görmek nelerin habercisidir?

Rüyada perde görmek; sevilmeyen, istenmeyen ve rahatsızlık verecek birinin gelmesine işarettir. Rüyada perde görmek bir takım kuşkular nedeni ile önlem almaya ya da bazı şeyleri kapatmaya çalışmak için verilen çabaya delalet eder. Evinin kapısında bir perde olduğunu gören kişinin maddi anlamda zarar edebilir.

Rüyada desenli perde görmek, zenginlik sayesinde kişinin gördüğü saygınlığa ve hürmete işaret eder. Rüyada siyah perde görmek iyi değildir, kişinin maddi anlamda zorluk çekeceğine delalet eder. Rüyada yırtık perde görmek; huzur, mutluluk, bolluk ve bereket anlamına gelir. Rüyada eski perde görmek, önemsiz ve gelip geçici olan bir sıkıntıya işaret eder.

Rüyada yeni perde görmek iyi değildir, kişinin omuzlarından hiç inmeyecek olan bir yükümlülük ya da dinmeyecek olan bir keder olarak yorumlanır. Açık perde görmek ise kişinin toplum içinde utanacağı, mahcup olacağı ve başını önüne eğeceği bir hata yapması anlamına gelir.

Yayın tarihi: 04.04.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.