Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ÖLÜYLE KONUŞMAK

Rüyada ölüyle konuşmak
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
20.06.2014 - 12:50 | Son Güncelleme:

Rüyada ölüyle konuşmak nelerin habercisidir?

Rüyada ölüyle konuşmak, rüyayı gören kişinin uzun bir ömre sahip olacağına delalet eder. Genel olarak hayırlı haber olarak da yorumlanan ölü ile konuşmak, kişinin kafasındaki karmaşıklığın giderilmesine ve yaşayacağı hoş gelişmelere de delalet eder.

Rüyada bir ölüye sarıldığınızı görmeniz pek de hayra yorulmamaktadır. Ölüye sarılmak ve ondan ayrılmak istememek bir yakınınızdan herhangi bir konuyla ilgili üzücü bir haber alacağınıza işaret eder:  Rüyada ölü ile oturduğunuzu görmeniz normal hayatınızda yalnızlık çektiğinize, çevrenizdeki insanların sizi çok sevip değer vermesine rağmen kimseye güvenmediğinize delalettir. 

Rüyada ölüye ağlamak, gerçek hayatta çok sevineceğiniz ve mutlu olacağınız müjdeli bir haberin alınacağına işarettir. Kişinin rüyasında ölüye ağlaması bazen kalabalık bir ortamda bulunup eğlenmeye, çözülemeyen işlerinizin çözülmesine yorumlanmaktadır. 

Yayın tarihi: 20.06.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.