Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ÖLÜM GÖRMEK

Rüyada ölüm görmek
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
27.03.2014 - 11:01 | Son Güncelleme:

Rüyadaki ölülerin söyledikleri doğru çıkar mı?

Rüyada ölüm görmek genellikle hayra yorulur ve hayırlı bir haberin işareti olabilir. Bir insan kendisini ya da başka birini rüyasında ölmüş görürse ahlakın bozulması olarak yorumlanır. Rüyadaki ölülerin söylediklerinin doğru çıkacağına inanılır.

Eğer bir insan rüyasında ölünün arkasından ağlıyor ve onun toprağa verildiğini görüyorsa bu durum rüyayı görenin mevkiisinin yükseleceğine işarettir.

Rüyada bir ölünün güldüğünü görmek sizin vicdanınızın rahat olacağına, iyi ve temiz haberlere işarettir. Bir ölüyü ağlarken görmek iyi ve hayırlı haberler olarak yorumlanır.

Eğer rüyanızda aileden birinin öldüğünü gördüyseniz, bu ölen kişinin uzun ömürlü olacağı anlamına gelir. Rüyasında mezarlık gören kişinin tövbe edeceğine inanılır.

Yayın tarihi: 27.03.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (47)

rüyamda platonik olarak hoşlandığım kişiyi gördüm çalıştığım yere geldi üzerinde beyaz gömlek ve gök mavisi bir pantolon var ben altkatta çalışıyorum ve merdivenlerde durmuş bana seslenip beni çağırıyor yukarıya çıkıyorum tam olarak hatırlamadığım bişeyler konuşuyoruz bana tebessüm ettiğini hatırlıyorum buzdolabını açıp yiyecek bişeyler arıyor..normalde de çalıştığım yere iş dolayısıyla 4/5 ayda bir gelen biri ve ondan hoşlandığımı da biliyor.yorumlayabilirseniz sevinirim.teşekkürler.

16.04.2012 11:34:42 selda doğan

3 ay önce kayınvalidemi kaybetik rüyamda beyaz ışıla tabutu yanıma geldi içi açıldı içinden renkli ışıklar çıktı tekrar ışıklar tabudun içine girdi ben nereye gitsem arkamdan gelmye başldı çok korktum halen aklımdan çıkmyo

08.02.2012 20:23:57 ikbal kural
47 YORUMUN TÜMÜNÜ GÖSTER