Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA LİMON GÖRMEK

Rüyada limon görmek
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
02.04.2014 - 15:30 | Son Güncelleme:

Rüyada limon görmek nelerin habercisidir?

Rüyada limon görmek bazı sorunlar yaşanacağına delalet eder. Limon, sağlık sorunları yaşanacağının habercisidir. Yeşil kabuklu limon üzüntüye neden olacak olayların meydana geleceğine işaret eder. Limon görmek aynı zamanda karşısındakini aşağılamaya, dışlamaya ve küçük görmeye yorulur.

Rüyasında limon yediğini gören kişi, başarıları ve düzenli hayatı nedeni ile çevresindeki kişiler tarafından çekilmiyor demektir. Limon ağacı görmek; güler yüzlü, mütevazı, anlayışlı, hoşgörülü ve herkese yardım eden, destek olan bir kimseye yorulur. Rüyada limonata görmek, kişinin hayatında güzel ve mutluluk verici pek çok gelişmenin yaşanacağına delalet eder.

Rüyada limon ağacı çiçeği görmek ise çok hayırlıdır, hastaların sağlığına geri kavuşmasına, borçluların borcunu ödemesine, işsiz kimselerin iş sahibi olmasına, işlerin açılmasına, hayatın düzene girmesine, bol kazanca, berekete, bolluğa ve mutluluğa delalet eder.

Yayın tarihi: 02.04.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.