Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KUŞ GÖRMEK

Rüyada kuş görmek
1 PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
05.09.2014 - 10:50 | Son Güncelleme:

Rüyada kuş görmek nelerin habercisidir?

Rüya sahibi eğer daha önce hiç görmediği bir kuşu, rüyasında görürse bu kazanca ve güzel işlere işaret eder. Eğer kuş, bir evden bir şey alırsa ve o evde tatsızlıklar yaşanabilir. Rüyada büyük bir kuş görmek çok hayırlıdır; güçlü, saygın, makam sahibi ve malı çok olan kimse demektir.

Rüyada kuş görmek bolluğun, rızkın, varlığın ve zenginliğin işaretidir. Rüyasında kuş gören kişinin işleri artar, hanesinde bolluk, bereket ve zenginlik olur. Büyük ve yırtıcı kuşlar, mertebe sahibi kimselere, kazanç ve zengin kimselere delalet eder. Rüyada kuşla konuşmak olgunluk anlamına gelir. Rüyasında bir kuşla konuştuğunu gören kişi yaşanacak olan nahoş bir olay karşısında olgunluk gösterecek ve karşı tarafı alttan alacak demektir.

Rüyada beyaz kuş görmek rüya sahibinin atılacağı bir işin iyi şekilde sonuçlanmasına işaret eder. Rüyada kuşun ölmesi ise üzüntüye ve sıkıntıya delalet eder. Eğer kuş rüya sahibinin ellerinin arasında ölürse bu rüya sahibini derinden etkileyecek kötü bir olaya yorumlanır. 

Yayın tarihi: 05.09.2014
1 PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.