Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KOŞMAK

Rüyada koşmak
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
10.04.2014 - 14:28 | Son Güncelleme:

Rüyada koştuğunu görmek nelerin habercisidir?

Rüyada koştuğunu görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında pek deneyimi olmadığı halde iş konusundahırslı davrandığına işarettit. Bu hırsından dolayı çok büyük hatalar yapabileceğine de delalet eder. Ormanda koştuğunu görmek, rüya sahibinin yaptığı bir çalışma ile tanışacağı zengin bir kişi sayesinde büyük işler başaracağına işarettir.

Rüyada karanlıkta koştuğunu görmek, çok zor durumlarda kalan rüya sahibinin karşılaştığı tüm sıkıntılara rağmen işine devam ettiğine ve bu sayede her işte başarılı olacağına delalettir. Yağmurda koştuğunu görmek, gireceği işlerde büyük kazançlar elde eden rüya sahibinin, bolluk ve bereket içinde yaşayağına işarettir.

Uzun bir yolda tek başına koştuğunu gören kişi, müjdeli bir haber alır. Rüyada koşmak, kişinin çok büyük istekleri ve amaçları olduğuna işarettir. Çıplak ayakla koştuğunu gören kişinin ise bütün amaçlarına ulaşacağına yorumlanır.

Yayın tarihi: 10.04.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.