Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KAYBOLDUĞUNU GÖRMEK

Rüyada kaybolduğunu görmek
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
07.05.2014 - 17:00 | Son Güncelleme:

Rüyada kaybolduğunu görmek nelerin habercisidir?

Rüyada kaybolduğunu gören kişinin duygusal olarak yorgun olduğu, kafasının ve hislerinin de karışmış olduğu anlamına gelir. Rüyada kaybolmak hayat çizgisinin kayması ve değişmesi olarak tabir edilir.

Rüyada birinin kaybolduğunu görmek, gelişi güzel yaşayan kişiye delalet eder. Bu kişi hayatın anlamını sorgulamadan, önemini kavramadan günü birlik yaşayan, kendini kaderine bırakmış kimse şeklinde ifade edilir. Bir kimse rüyasında özel eşyalarının kaybolduğunu görürse maddi olarak sıkıntı yaşar. Rüyada kaybolduğunu gören kişinin büyük bir duygusal çöküntü yaşıyor olduğuna delalet eder.

Rüyada kaybolup evini bulamayan kişi, işlerinde kararsız kalmış demektir. Bir kimse rüyada bütün elbiselerinin kaybolduğunu görürse ona gelecek kötüleklere işarettir. Rüyada denizde kaybolmak ise bir kayıp nedeni ile büyük yıkım yaşanacağına işarettir.  

Yayın tarihi: 07.05.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (1)

Rüyam da tez hocamla bir bir arabada gidiyoruz tez hocam arabayı sürüyor ben ön tarafta oturmuşum bir ara araba gidiyorken uyuyakalmışım vb sonra uyandım.

08.05.2014 18:46:59 gonca mısır