Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KAYAK YAPTIĞINI GÖRMEK

Rüyada kayak yaptığını görmek
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
30.05.2014 - 12:25 | Son Güncelleme:

Rüyada kayak yaptığını görmek nelerin habercisidir?

Rüyada kayak yapmak, rüya sahibinin her işini kolay ve hızlı yoldan halledeceğine, hiçbir güçlükle karşılaşmadan yolunda ilerleyeceğine tabir edilir. Rüyasında kar üstünde kayak yaptığını gören kişi ferah bir hayat sürer, hastalıktan uzak ve sıkıntısız bir ömre de işaret eder.

Rüyasında kayak yaparken düşen kişinin bütün işleri ters gider ve içinden çıkılması güç bir hal alır. Rüyada kayağın devrilip kişinin sakatlandığını görmesi, zarar veren bir işin biteceğini, yeni atılımlar yapılacağını gösterir. Rüyada kayak yapan çok sayıda insanın topluca düştüğünü görmek ise çevre değişikliği yapılacağını ve toplum nazarında saygın kimselerle tanışılacağını işaret eder.

Karın üstü kirli ise hastalığa, kar zeminde ara ara toprakların görülmesi ise işlerin aksayacağına yorulur. Karda kayan kişi bayansa hayırlı bir kısmet çıkacağına, erkek ise askerlik ya da resmi bir görev için uzak yere gideceğine işarettir. 

Yayın tarihi: 30.05.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (1)

Eşim en büyük abimden 2 tane altın parası istiyor borcumuz var diye. Ben niye böyle bir şey yapıyorsun sıkıntımızı dışarı neden gösteriyorsun diyerek eşime tokat atıyorum. Kızıp böyle yeşillikler içerisinde ancak garip tanımlayamadığım hayvanlar var. Ben kaç tanesine de vuruyorum. Sonra kollarımı kanat gibi kullanıp uçuyorum şehre doğru geliyorum. Nasıl inicem korkusu başlıyor. Yüksek bir evin balkonuna iniyorum. Yaşlı bir teyze vardı. Hızlıca kaçıp gidiyorum.

17.05.2016 09:54:31 ismail koçer