Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KAR GÖRMEK

Rüyada kar görmek
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
20.02.2015 - 13:00 | Son Güncelleme:

Sizin rüyalarınıza yılın ilk karı düştü mü?

Kış mevsiminde rüyada görülen kar, dert ve sıkıntılarınızdan bir an önce kurtulacağınıza ve hayatınızın olumlu yönde değişeceğine işaret eder.

Eğer rüyanızda gördüğünüz kar mevsimsiz yağan kar ise bazı işlerde sorun çıkacağı ve bu nedenle işin erteleneceği anlamına gelir. Hayatınızda yaşayacağınız ani değişimler yaşam düzeninizi biraz bozabilir.

Rüyada bir kişinin üzerine kar yağması o kişinin yolculuk yapacağına işaret edebilir. Karda görülen ayak izi ya da diğer izler küçük sürprizleri müjdeleyebilir. Pencereden yağan karı izlediğini görmek, kısa süre içerisinde yaşadığınızı sorunların son bulacağınba işaret eder.

KAHİN'İN KAR İLE İLGİLİ YORUMLADIĞI RÜYALAR

Yayın tarihi: 20.02.2015
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (9)

rüyamda çok şiddetli kar yağıyordu kar yüzünden göç ediyorduk

16.02.2012 11:40:38 aliye karataş

rüyamda her yer bembeyaz kar olmuş.üstelik oldukça yağmıştı çatıyı ve ağaçlar yerler 10-15 cm gibi .ben alacağım bir bot vardı daha önceden onu almamıştım. keşke alsaydım diyorum. şimdi ne kadar zamlanacak diyorum. sonra bakıyorum. çatılarda çok hafif kar kalmış her yer yemyeşil olmuş olarak gördüm.

9 YORUMUN TÜMÜNÜ GÖSTER